O nas

O nas

Czym się sugerujesz, wybierając suplement diety z witaminą D? Większość z nas prawdopodobnie obejrzaną reklamą lub atrakcyjną ceną. Ten blog jest miejscem, w którym pokazujemy Ci na co zwracać uwagę, aby dostarczyć Twojemu organizmowi odpowiednią dawkę „słońca”.

Możesz mieć pewność, że zamieszczone na tym blogu informacje są w 100% sprawdzone. Posiłkujemy się wiedzą w oparciu o dane naukowe i doświadczeniem ekspertów zajmujących się produkcją witaminy D. Znajdziesz u nas również wiele ciekawych porad odnośnie zdrowego stylu życia. Poznasz ciekawostki na temat zapotrzebowania na „witaminę słońca” i jej pozytywnych korzyści na Twój organizm.

kobieta-i-dziecko

O czym przeczytasz?

Dlaczego jest to tak ważne? Ponieważ wpływa na nasze prawidłowe funkcjonowanie oraz dobre samopoczucie. W Polsce niedobory witaminy D są powszechne zarówno u dzieci, jak i dorosłych. Ma to związek z niewystarczającą ilością słonecznych dni, a także ciągłym przebywaniem w zamkniętych pomieszczeniach. Co więcej, potrzebna jest przede wszystkim za prawidłowy rozwój dziecka. Odpowiada za budowanie kości i zębów, ale również wzmacnia odporność oraz zmniejsza ryzyko alergii i astmy. Warto zatem sięgnąć po „witaminę słońca” zarówno w okresie jesienno- zimowym, jak i wiosenno- letnim.
Okazuje się, że nie tylko częste przebywanie na świeżym powietrzu i przyjmowanie suplementów diety, gwarantuje dostateczną ilość witaminy D w organizmie. Pokazujemy, że w całym procesie ważny jest też odpowiedni sposób odżywiania się. Piszemy także o tym, jakie produkty warto jeść, aby zapewnić swojemu organizmowi dobre funkcjonowanie.

pole

Warto zatem dowiedzieć się więcej na temat, tak dobroczynnej dla naszego organizmu witaminy D. Wybierając zdrowy sposób odżywiania oraz dobry suplement diety, możemy mieć pewność, że dostarczamy odpowiednią ilość „witaminy słońca”.

Redakcja